Login

Proč www stránky od nás?

V čem jsme jiní - výhody www stránek od ALS-Euro oproti konkurenci

Komunikace s klienty – záruka porozumění a úspěšného vytvoření reprezentativního webu

Komunikace s klienty – záruka porozumění a úspěšného vytvoření reprezentativního webu

Zatímco mnoho firem nabízejících vytvoření webu inzeruje tvorbu www stránek během několika minut, my vše připravujeme pečlivě a s rozvahou. To nám umožňuje získat od klienta co nejvíce informací, jaká je jeho představa o budoucím webu. Je pro nás velmi důležitá komunikace s klientem a individuální péče. Jen tímto způsobem lze vytvořit web, který není jen pouhou kopií dle předchystané šablony, jak to praktikují mnohé jiné firmy. Připravujeme internetové stránky klientům na míru, protože každý klient a firma mají svá specifika. S klienty komunikujeme nejen během tvorby www stránek, ale i poté, jelikož vytvořením webu naše práce nekončí.

Široké portfolio služeb

Široké portfolio služeb

Roky praxe v oboru tvorby www stránek a následné péče o weby nás naučily, že všechno se vším souvisí, a že je třeba pohlížet na tvorbu a péči o www stránky komplexně. Náš tým je tvořen profesionály, z nichž všichni mají na starosti odlišné věci potřebné pro správný chod Vašeho webu. Jejich úzká spolupráce a komunikace mezi sebou umožňuje detailní nadstandardní péči  o Váš web nebo eshop, od jeho tvorby, přes webdesign, seo optimalizaci, aplikaci nových technologií, marketingové analýzy Vašeho podnikání až po služby jako je tisk letáků či vizitek. O naše klienty se stále zajímáme, nabízíme jim zdarma e-mailové kurzy s aktuálními novinkami a  radami, jak jejich web přizpůsobit novým trendům pro stálý příliv nových zákazníků na jejich stránky. Na rozdíl od firem, které si vše nechávají pro sebe, my se  s Vámi podělíme o naše zkušenosti získané mnohaletou praxí v oboru.

Naši klienti si u nás mohou  objednat školení na ovládání redakčního systému či eshopu. Školení probíhá formou školící přednášky. Na závěr je vymezen prostor pro dotazy jednotlivých účastníků, případně také možnost vyzkoušet si ovládání redakčního systému na vlastním webu.

Klienti požadující specifické nadstandardní služby a funkce webu mají možnost doprogramování rozličných funkcí www stránek přímo na zakázku. Ve srovnání s konkurencí nabízíme k www stránkám mnohem více cenově dostupných doplňkových služeb.

Investujete do reklamy? S pomocí našich kontaktů Vám nabídneme ty nejlepší ceny na trhu za účinné reklamní balíčky. Spolupracujeme např. s jedním nejnavštěvovanějších portálů iDnes. Nabízíme vše, ohledně webových prezentací a podpoříme Vaši firmu, aby se mohla rozrůstat a vzkvétat.

Vyzkoušejte si nás zdarma

Vyzkoušejte si nás zdarma

Oproti konkurenci si můžete  naše služby vyzkoušet zdarma ještě před samotnou tvorbou webu. Vytvoříme pro Vás demo verzi www stránek na redakčním systému Velký Web. Neostýchejte se vyzkoušet www stránky nanečisto a naučte se ovládat svůj nový web ještě před jeho vznikem. Demo není univerzální šablonou pro všechny klienty, ale je přichystáno pro každého zájemce individuálně s přihlédnutím k oboru podnikání a jeho představám o tvorbě webu.

Péče o web

Péče o web

Pravidelná péče o web obnáší zdarma nové verze redakčního systému, kompatibilní s nejnovějšími technickými novinkami. U zastaralých www stránek se může stát, že klienti mají potíže např. objednat si zboží z mobilních telefonů. Na rozdíl od toho na naše www stránky je vždy spolehnutí. Naše klienty průběžně informujeme o novinkách,  radíme jim jak na SEO optimalizaci, aby byl jejich web na předních pozicích ve vyhledavačích.

Jak vám poskytneme v grafice lepší služby než konkurence

Jak vám poskytneme v grafice lepší služby než konkurence

V našem týmu je několik grafiků,  což nám umožňuje tvořit neotřelé webdesigny, netuctové a kreativní grafické práce. Naši klienti mohou využít zvýhodněných balíčků např. pro tvorbu designu webu i firemních dokumentů, který dodá jednotný vzhled prezentaci celé Vaší firmy.

Rozjezd nové firmy či kompletní  změnu její image lze odstartovat již při tvorbě nového webu. Webdesign, loga, vizitky, razítka to vše máme na paměti již při prvním kontaktu s klientem. Vše vzniká současně, dokonale provázáno a vyladěno do detailů.

Zdarma k www prezentaci

Zdarma k www prezentaci

Jako bonus k našim www stránkách oproti konkurenci dostanete zdarma webhosting, aktualizace nových verzí v ceně, základní SEO optimalizaci a možnost e-mailového školení obsahujícího kurz péče o web.

Zde si můžete objednat nové www stránky či eshop nebo získat více informací o našich službách.

Mám zájem o více informací k tvorbě www stránek a akcí na dané čtvrtletí.

*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Ceník tvorby www stránek, grafických prací a seo balíčků od ALS-Euro, s.r.o.

Ceník 2011Ceník 2011

Tvorba www
- internetové stránky pro ZŠ a MŠ- webové prezentace pro bytová družstva a SVJ- webové stránky pro firmy- tvorba razítek, tisky, loga- tvorba vizitek a bannerů >>


Sleva 10% na www stránky pro nové firmy !
Snažíme se usnadnit start novým firmám a podpořit Vaše nápady pro podnikání cenovým zvýhodněním Vaší webové prezentace na internetu. Proto jsme připravili  slevu 10 %  na pořízení WWW stránek nebo Internetového obchodu. Objednáte-li web a uzavřete smlouvu před založením firmy, v průběhu právních úkonů spojených s jejím založením, nebo nejpozději >>


AKCE ! - 200,- Kč sleva na vytvoření loga a vizitky
Pokud si u nás necháte vytvořit: zároveň návrh loga + vizitky v elektronické podobě, získáte 200 Kč slevu ! A to není vše! Když od >>


Doporučujeme:
Výroba větších sérií razítek s množstevní slevou.
 http://www.seznam.cz
 http://www.google.cz
 http://www.atlas.cz
 http://www.centrum.cz
tvorba stránek a internetových obchodů, návrhy loga a vizitek
i kalendář

Created by © 2008-2022 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů

Doporučujeme:: E-shop BT Elektro | E-shop Brýle čočky | SPOM s.r.o. - stavby, projekty | Rent MK s.r.o. - půjčovna nářadí | Cestovní kancelář Lazaris Travel Service | BAG Health Care GmbH - sortiment pro zdravotnictví | AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Www stránky pro Kosmetické studio Petra - kosmetika, manikúra, gelové nehty | Zdarma ke stažení pro děti omalovánky a vystřihovánky, pohádky | Luxusní apartmány Rokytnice nad Jizerou | Váhy, e-shop váhy |

E-shop bez vypisování složenek - automatické tisky !
Tvorba www stránek a e-shopů na redakčním systému s podporou SEO optimalizace