Login

Modul i-Alba pro Váš web

Modul i-Alba pro vaše webové stránky - více fotek snadno a rychle

Význam i-Alb

Význam i-Alb

Primárním posláním modulu i-Alba je časová úspora při nahrávání fotografií. Do běžných fotogalerií je nutné nahrávat fotografie po jedné. Modul i-Alba Vám umožní nahrávat fotografie z vašeho disku po větším objemu – doporučujeme cca 25 fotografií najednou. Lze použít fotografie přímo z fotoaparátu, bez nutnosti je upravovat a komprimovat.

Význam fotogalerií na webových stránkách je estetický (dotvoří celkový dojem), informační (lépe přiblíží zboží eshopu či službu), ale také může mít efekt pro internetové vyhledávače – (v případě použití klíčových slov v popisku obrázku).

Pro koho je vhodný modul i-Alba?

Ačkoli je modul i-Alba rozšířený zejména u schránek Scholastika pro školy a školky, může přinést ovoce téměř pro všechny typy webových stránek.

 

Aktivaci modulu i-Alba doporučujeme zejména pro:

  • eshopy

  • živnostníky a weby nabízející služby

  • neziskové organizace a kluby

  • školy, školky, jesle a mateřská centra

Použití i-Alb pro internetové obchody
Eshopy mohou pomocí i-Alb přiblížit zákazníkům zboží, které prodávají. Jednoduché album bez popisků pouze ukáže zboží zákazníkům, přidáním optimalizovaného popisku cílíte na internetové vyhledávače.

 

Modul i-Alba pro živnostníky a weby nabízející služby
Živnostníci a podnikatelé různých oborů mohou využívat modul i-Alba využívat jako ,,Reference".

Vytvoří si např. galerii s názvem: Montáže oken a dveří 2015.
Do této galerie mohou průběžně ukládat fotografie opatřené popiskem – např. montáž oken pro ZŠ Praha 5, montáž oken pro novostavbu pasivního domu, montáž dveří pro rekonstrukci domu Praha 10.
V popisku lze uvést službu, lokalitu a datum.

Modul i-Alba pro neziskové organizace a kluby

U klubových aktivit stačí využívat jednoduchá alba bez popisku obrázků. Pokud se však najde nějaký nadšenec pro věc, může fotografie opatřit vtipným komentářem. Možná popisky někoho zaujmou natolik, že zatouží stát se také členem vašeho klubu.
Fotografie s vhodným popiskem (např. „Kapr šupináč z Bezdrevu“) se rovněž může dostat mezi Google – Obrázky, a tak se stane dalším zdrojem návštěvnosti vašich stránek i možností fotografii podle výrazu „Kapr šupináč“ vyhledat.

Dobročinné organizace si pravidelným přidáváním alb z akcí získají větší prestiž.

Modul i-Alba pro školy a školky

Školky a školy velmi často přidávají na web nové fotografie dětí, modul i-Alba šetří čas a umožňuje nahrávání fotografií každý týden, nebo i častěji. U škol a školek není nutné řešit popisky obrázků, fotografie zde mají především estetický význam.

Nabízíme Vám zvýhodněné ceny i-Alb ke stránkám Scholastika pro školy a pro školky.

Typy galerií:

Typy galerií:1. Nejjednodušší typ galerie – bez popisku
Výhody: rychlé vytvoření galerie.
Nevýhody: bez efektu pro internetové vyhledávače.
Ukázka zde...

2. Galerie s jednoduchým opakujícím se popiskem
- obvykle slovo, které je nadřazeno všem obrázkům
Ukázka zde...

3. Galerie s originálním popiskem
Výhody: originální popis obrázků si načtou internetové vyhledávače a přisuzují mu větší význam – větší efekt pro vyhledatelnost webu pomocí popisků
Nevýhody: zabere již o něco více času
Ukázka zde...

4. Pokročilá galerie
– s úvodním optimalizovaným textem a rozsáhlejším popiskem
Internetové vyhledávače ocení vaši snahu. Vytváření optimalizovaných popisků zabere více času, ale jedná se o dobrou investici.
Např. u prodejce ovoce a zeleniny se v galerii objevují klíčová slova – ovoce, zelenina, jednotlivé druhy ovoce a zeleniny, lokalita – kde se prodejna nachází, dále zmínka o BIO kvalitě a vlivu na zdraví, čerstvost, místní dodavatelé.
Všechny tyto faktory mohou být rozhodující pro potenciální zákazníky.
Ukázka zde...

Ovládání modulu i-Alba

Ovládání modulu i-AlbaMnožství fotografií, které můžete s modulem i-Alba archivovat je závislé na tom, jakou variantu modulu si vyberete. Při standardní velikosti fotografií do 60 kb lze uložit přibližně: - 8738 fotek u 0,5 GB varianty, - 26214 fotek u 1,5 GB varianty, - 52428 fotek u 3 GB varianty, - 104857 fotek u 6 GB varianty, - 174762 fotek u 10 GB varianty. Fotografie jsou v i-Albech řazeny dle data vytvoření. Nejstarší alba jsou ukládána nejníže. Po opětovné administraci dříve vytvořeného alba a přidání nových fotografií se bude album zobrazovat mezi novějšími. Fotografie lze natáčet horizontálně i vertikálně, pro zvýraznění detailu můžete u fotografie použít výřez části obrázku. Fotografie můžete z i-Alba odstranit jednotlivě. K albu lze připojit popis.

Ceny modulu i-Alba

Cena aktivace modulu je 2000,- Kč bez DPH.

Varianta 1 - platba za uchovávaný objem dat - do 0,5 GB - 50 Kč/měsíc
Varianta 2 - platba za uchovávaný objem dat - do 1,5 GB - 130 Kč/měs.
Varianta 3 - platba za uchovávaný objem dat - do 3 GB - 230 Kč/měs.
Varianta 4 - platba za uchovávaný objem dat - do 6 GB - 430 Kč/měs.
Varianta 5 - platba za uchovávaný objem dat - doi 10 GB - 740 Kč/měs.

Mám zájem o i-Alba

*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Tvorba www
- internetové stránky pro ZŠ a MŠ- webové prezentace pro bytová družstva a SVJ- webové stránky pro firmy- tvorba razítek, tisky, loga- tvorba vizitek a bannerů >>


Sleva 10% na www stránky pro nové firmy !
Snažíme se usnadnit start novým firmám a podpořit Vaše nápady pro podnikání cenovým zvýhodněním Vaší webové prezentace na internetu. Proto jsme připravili  slevu 10 %  na pořízení WWW stránek nebo Internetového obchodu. Objednáte-li web a uzavřete smlouvu před založením firmy, v průběhu právních úkonů spojených s jejím založením, nebo nejpozději >>


AKCE ! - 200,- Kč sleva na vytvoření loga a vizitky
Pokud si u nás necháte vytvořit: zároveň návrh loga + vizitky v elektronické podobě, získáte 200 Kč slevu ! A to není vše! Když od >>


Doporučujeme:
Výroba větších sérií razítek s množstevní slevou.
 http://www.seznam.cz
 http://www.google.cz
 http://www.atlas.cz
 http://www.centrum.cz
tvorba stránek a internetových obchodů, návrhy loga a vizitek
i kalendář

Created by © 2008-2022 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů

Doporučujeme:: E-shop BT Elektro | E-shop Brýle čočky | SPOM s.r.o. - stavby, projekty | Rent MK s.r.o. - půjčovna nářadí | Cestovní kancelář Lazaris Travel Service | BAG Health Care GmbH - sortiment pro zdravotnictví | AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Www stránky pro Kosmetické studio Petra - kosmetika, manikúra, gelové nehty | Zdarma ke stažení pro děti omalovánky a vystřihovánky, pohádky | Luxusní apartmány Rokytnice nad Jizerou | Váhy, e-shop váhy |

E-shop bez vypisování složenek - automatické tisky !
Tvorba www stránek a e-shopů na redakčním systému s podporou SEO optimalizace