Login

Corporate Identity = Image

Základ Image firmy - vytvoření Corporate Identity (vzhled firemních dokumentů) + grafický manuál

Základ Image firmy - vytvoření Corporate Identity (vzhled firemních dokumentů) + grafický manuálVytvoření kompletní Corporate Identity zahrnuje vytvoření elektronického návrhu vzhledu následujících firemních matieriálů v jednotném firemním stylu.

- logo + vizitka
- hlavičkový papír + vzhled dopisní obálky DL + vzhled razítka
- návrh grafického vzhledu (designu) www prezentace (*)
- vytvoření jednoduchého grafického manuálu v el. i tištěné podobě
- definování firemních / osobních barev a firemního / osobního písma


(*) jedná se o 1 statický návrh hlavní strany (v případe že u nás klient pořídí i www stránky, je v ceně i nařezání designu a nasazení do stránek).

Grafický manuál popisuje jednotlivé firemní dokumenty navržené v rámci corporate identity, včetně pokynů pro jejich správný tisk. V grafickém manuálu jsou definovány barvy, tak aby byly na jednotlivých tiscích jednotné. V grafickém manuálu je dále definováno firemní písmo a pravidla jeho použití. Corporate Identity včetně grafického manuálu je základním stavebním prvkem při budování jednotného Image firmy.

Grafický manuál můžete dát k dispozici grafikům vždy při požadavku na návrh a tisk jakýchkoli firemních materiálů, tak aby byly v souladu s Image firmy (např. když se v budoucnu rozhodnete pro: letáky, billboard, katalog, potisk tužek, novoročenky, reklamu na auto apod.). Grafický manuál dodáváme tištěný i na CD. Návrh jednotlivých dokumentů dodáváme na CD ve formátech vhodných pro tisk - stejně jako další grafické práce.

Cena za balíček Corporate Identity včetně jednoduchého grafického manuálu je 22.400,- Kč bez DPH. K základnímu balíčku si můžete dokoupit návrh polepu na auto, návrh vzhledu firemního oblečení (např. potisku kravat) apod.

Corporate Identity je vzhledem k tvorbě image vhodná i pro soukromé osoby, které vystupují na veřejnosti a prezentují se jako umělci, politikové či osoby z oblasti modelingu.

Na vyžádání můžeme zaslat ukázky prací z oblasti Corporate.

Kompletní IMAGE pro vás - objednávejte ZDE pomocí formuláře !

Kompletní IMAGE pro vás - objednávejte ZDE pomocí formuláře !
grafický vzhled toho jak se prezentujete na venek (Corporate Identity)

- vzhled a styl webové prezentace

- vzhled veškerých firemních materiálů (logo, vizitky, hl. papíry ap.)

- marketing na webu, který podporuje Vaši IMAGE

- přineseme vám nové nápady pro podporu IMAGE

Mám zájem o vytvoření Image pomocí balíčku Corporate Identity.

*
*
*
 Image pro novou firmu   
 Změna image pro zavedenou firmu   
 Tvorba Image pro soukromou osobu   
 Doplnit image pro firmu s částeč.im.   
 Jiné   

*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Tvorba www
- internetové stránky pro ZŠ a MŠ- webové prezentace pro bytová družstva a SVJ- webové stránky pro firmy- tvorba razítek, tisky, loga- tvorba vizitek a bannerů >>


Sleva 10% na www stránky pro nové firmy !
Snažíme se usnadnit start novým firmám a podpořit Vaše nápady pro podnikání cenovým zvýhodněním Vaší webové prezentace na internetu. Proto jsme připravili  slevu 10 %  na pořízení WWW stránek nebo Internetového obchodu. Objednáte-li web a uzavřete smlouvu před založením firmy, v průběhu právních úkonů spojených s jejím založením, nebo nejpozději >>


AKCE ! - 200,- Kč sleva na vytvoření loga a vizitky
Pokud si u nás necháte vytvořit: zároveň návrh loga + vizitky v elektronické podobě, získáte 200 Kč slevu ! A to není vše! Když od >>


Doporučujeme:
Výroba větších sérií razítek s množstevní slevou.
 http://www.seznam.cz
 http://www.google.cz
 http://www.atlas.cz
 http://www.centrum.cz
tvorba stránek a internetových obchodů, návrhy loga a vizitek
i kalendář

Created by © 2008-2022 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů

Doporučujeme:: E-shop BT Elektro | E-shop Brýle čočky | SPOM s.r.o. - stavby, projekty | Rent MK s.r.o. - půjčovna nářadí | Cestovní kancelář Lazaris Travel Service | BAG Health Care GmbH - sortiment pro zdravotnictví | AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Www stránky pro Kosmetické studio Petra - kosmetika, manikúra, gelové nehty | Zdarma ke stažení pro děti omalovánky a vystřihovánky, pohádky | Luxusní apartmány Rokytnice nad Jizerou | Váhy, e-shop váhy |

E-shop bez vypisování složenek - automatické tisky !
Tvorba www stránek a e-shopů na redakčním systému s podporou SEO optimalizace