Login

Directmail - newsletter, e-mail marketing

Mám zájem o directmail modul pro hromadné odesílání novinek/akcí

*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Ceník modulu Directmail

Modul Directmail do webových stránek pro hromadné obesílání zákazníků (newsletter) - varianty:
Directmail Basic - aktivace 2000 Kč bez DPH, 75 Kč měsíčně bez DPH, do 1GB přenesených dat měsíčně.
Directmail Profesional - aktivace 3500 Kč bez DPH, 300 Kč měsíčně bez DPH, do 5 GB přenesených dat měsíčně
Directmail Excelent - aktivace 5000 Kč bez DPH, 1000 Kč měsíčně bez DPH, do 25 GB přenesených dat měsíčně.

O directmailu

O directmailu

Proč directmail ?

Tento modul slouží pro komponování a rozesílání hromadných emailů ze systému Velký Web a umožňuje tak efektivní komunikaci s vašimi novými i stávajícími zákazníky. Je tak nejlevnějším marketingovým nástrojem. Nepružná komunikace se zákazníky bývá jednou z největších slabostí. Vyřešení problému komunikace zásadním způsobem přispívá ke zvýšení obratu a života firmy.

Pokud se zákazníci včas dozvědí o Vašich novinkách, nestane se tak snadno, že skončí vaši zákazníci v rukách konkurence. A v internetovém obchodování, je tento vliv ještě markantnější. Pravidelné udržování se v paměti Vašich zákazníků je zde klíčovým faktorem. Díky Directmailu můžete nejen včas odhalit stávajícího zákazníka, který se právě nachází v tzv. „cyklu svrbění" a je připraven u vás znovu nakoupit (například nový model, nebo aktualizovanou službu), ale rovněž vytvořit zcela novou potřebu u zákazníka, který právě nic konkrétního nehledá.

Rozesílání hromadných mailů bez vhodného nástroje ovšem většinou dříve či později skončí jako SPAM.

Emailová nabídka nebo SPAM?

V dnešní době je rozesílání marketingových informací pomocí emailu v Čechách regulováno zákonem. Málokdo si však uvědomuje jaké zásadní výhody pro podnikatele a společnosti toto zdánlivé omezení má. Přestože více než 95% emailové komunikace vyřízené poštovními servery připadá na SPAM, díky zákonným regulacím u nás, většina spamu nemá původ v Čechách a tedy českým directmailovým nabídkám příliš nekonkuruje. Zejména v poslední době je dobře patrné, že většina subjektů rozesílající v Čechách nabídky, rozesílá na adresy svých zákazníků, se kterými již měli v minulosti obchodní komunikaci a tedy tyto zprávy nepodléhají regulacím antispamového zákona. Toto prostředí zmenšuje konkurenci pro vámi legálně zaslaný directmail a zvyšuje jeho šance na úspěch u vašeho zákazníka.

Directmail chrání Vaši databázi zákazníků - je jeden z Vašich největších kreditů

Aktuální databáze emailových adres zákazníků spolu se špičkovým nástrojem na rozeslání directmailu v systému Velký Web, může být vaším nejlevnějším obchodním zástupcem.Víme, že vaše mnohdy těžce získaná emailová databáze je natolik cenným zdrojem, že je třeba ji odpovídajícím způsobem chránit a zamezit možnosti její kompromitace například jednoduchým přehlédnutím se při rozesílání emailu klasickou cestou. Je příliš snadné omylem vložit svoje cenné kontakty místo do skryté kopie do kopie emailu a databáze je v tu chvíli nenávratně k dispozici všem vašim příjemcům, mezi nimiž může být i vaše konkurence. Nástroj directmail v systému Velký Web neumožňuje hromadné rozeslání jiným způsobem než pomocí skryté kopie, takže vaše emailová databáze zůstává v bezpečí.

Jak se s Directmailem pracuje ?

Jak se s Directmailem pracuje ?

Předmět zprávy je VELMI důležitý

Většina emailových klientů zobrazuje z příchozí zprávy na první pohled jen jméno odesilatele a část textu předmětu. Pokud se Vám nepodaří vašeho zákazníka zaujmout už v těchto několika slovech, šance že email nesmaže a otevře je malá. Proto je třeba věnovat maximální péči návrhu předmětu emailu.

Jak často posílat ?

Méně je někdy více a v oblasti directmailu to platí dvojnásob. Pokud to přeženeme a budeme rozesílat zprávy příliš často, nebo jejich obsah nebude dlouhodobě připadat zákazníkovi zajímavý, začneme ztrácet pozornost zákazníka nebo hůře vaše directmaily budou jediným kliknutím vašeho zákazníka navždy mizet ve jeho složce nevyžádaná pošta, odkud zpravidla není návratu a vy se to ani nedozvíte.


Abychom tomu předešli, je třeba věnovat přípravě directmailové zprávy odpovídající pozornost. Zkusit se vcítit do role vašeho zákazníka a podívat se na vaši zprávu jeho očima, vás může upozornit na důležité drobnosti, které mohou v důsledku udělat zásadní rozdíl. Mějme na paměti, že česká internetová společnost za posledních 10 let výrazně dospěla a příliš nadsazená prohlášení nebo laciná hesla obrovským barevným fontem dnes působí na většinu zákazníků spíše negativním dojmem. Velké společnosti investují dnes nemalé peníze do vzhledu svých directmailových zpráv a nasazují tak laťku v této oblasti poměrně vysoko, snažme se tedy tomuto trendu alespoň přiblížit.

Grafická šablona pro Directmail

Máte pocit, že vašemu Directmailu něco chybí? Zdá se Vám obyčejný Directmail graficky nezajímavý? Chcete, aby si Vás klienti lépe zapamatovali, když jim posíláte newsletter? K modulu directmail si můžete u nás objednat grafickou šablonu DM ladící s grafikou vašeho webu. Rozesílání directmailových zpráv s grafickou šablonou je rychlé a velmi jednoduché, navíc dosáhnete atraktivního vzhledu vašich directmailových zpráv.

Klíčové a unikátní vlastnosti modulu directmail v systému Velký Web

 • možnost komponovat emailové zprávy pomocí DHTML editoru, dosáhnete tedy téměř jakéhokoli vzhledu directmailové zprávymožnost komponovat emailové zprávy pomocí DHTML editoru, dosáhnete tedy téměř jakéhokoli vzhledu directmailové zprávy.
 • možnost odeslat testovací zprávu pro ověření zobrazení, nebo výsledného formátu zprávy.
 • možnost prohlédnout si náhled zprávy tak jak bude vypadat ve většině emailových klientů.
 • možnost prohlédnout si seznam adres na které se bude rozesílat před odesláním.
 • možnost zachytit obrázky přímo do těla emailu, obrázky se pak zobrazí většímu množství uživatelů aniž by museli klikat na povolit vzdálený obsah a podobně.
 • možnost klonovat již existující zprávy (upravit a rozeslat znovu) 
 • možnost vložit až 3 přílohy emailu každá ve velikosti až 1.5MB
 • možnost použít vlastní SMTP server, nebo speciální ALS SMTP server určený k rozesílání hromadných emailových zpráv (placená služba) 
 • možnost nastavit emailovou adresu ze které se emaily odesílají včetně jména odesilatele (zobrazuje se ve většině emailových klientů spolu s předmětem emailu)
 • možnost individuálního odeslání emailu (email se odešle každému příjemci zvlášť), pomocí unikátní možnosti programování obsahu, je možné dosáhnout například různé oslovení podle pohlaví uživatele, nebo jiná podobná individualizace emailu. Directmail se poté rozešle každému adresátovi s jiným obsahem.
 • možnost rozeslat emaily v dávkách. Většina SMTP serverů, včetně ALS SMTP serveru mají implementovány bezpečnostní omezení na počet adres na které může být jeden email odeslán. Většinou je tento počet do 50ti. Pomocí konfigurace Počet adres v dávce, můžete přimět directmail, aby se odeslal v dávkách po například 45ti adresách. Tímto způsobem lze efektivně a bezpečně rozeslat directmail na řádově deseti tisíce adres jedním kliknutím.
 • možnost ukládat si k jednotlivým pravidlům directmailu interní poznámku pro jejich pozdější snadnou identifikaci. 
 • přehled neodeslaných emailu a odeslaných emailů ve dvou nezávislých výpisech.
 • directmail modul vypočítává přibližný datový objem zprávy včetně příloh a podle počtu adres na které bude rozesíláno rovněž předpokládaný čas rozeslání. Dokáže tak informovat uživatele průběžně o vyčerpání jeho datového tarifu a rovněž možnost optimalizovat (například zmenšením přílohy) konkrétní directmailovou zprávu tak, aby zbytečně nevyčerpala qoutu pro odeslání danou příslušným tarifem, které má uživatel předplacen.
 • pokročilý filtr pro získání seznamu emailových zpráv k odeslání. Filtr pro získání adres dokáže získat adresy pomocí pravidel z různých modulů, jako je kniha návštěv, formuláře, objednávky, dodací adresy, uživatelé, uživatelé dle skupin oprávnění, uživatelé dle konkrétních vyplněných parametrů atp. Filtr pro získání emailových adres pro konkrétní directmailovou zprávu je možné doplnit vlastním ručně vloženým seznamem emailů získaným z jiného zdroje (například adresy uložené v excelu). Získané i ručně vložené adresy jsou vždy filtrovány tak, aby obsahovali pouze unikátní záznamy (directmail se tak neodešle na žádnou emailovou adresu 2x) a aby byly odstraněny nekompletní adresy a adresy nesplňující tvar emailové adresy (například obsahují diakritiku, nepovolené znaky, nebo chybí zavináč atp.).
 • možnost používat speciální proměnné, které se ve výsledném directmailu nahradí reálnou získanou hodnotou, například aktuální datum, jméno uživatele na kterého se email odesílá (pokud je k dispozici), URL adresa stránek ze kterých je directmail odeslán atp.
 • možnost vkládat speciální proměnné, místo nichž se při vygenerování emailu vloží položky eshopu z libovolné konkrétní sekce vašeho eshopu a to vždy aktuální k okamžiku rozeslání directmailu (například ze sekce Novinky). Pokud příjemce directmailu klikne na tlačítko objednat u položky zboží otevře se mu v internetovém prohlížeči detail konkrétní položky zboží na vašem eshopu.

Tvorba www
- internetové stránky pro ZŠ a MŠ- webové prezentace pro bytová družstva a SVJ- webové stránky pro firmy- tvorba razítek, tisky, loga- tvorba vizitek a bannerů >>


Sleva 10% na www stránky pro nové firmy !
Snažíme se usnadnit start novým firmám a podpořit Vaše nápady pro podnikání cenovým zvýhodněním Vaší webové prezentace na internetu. Proto jsme připravili  slevu 10 %  na pořízení WWW stránek nebo Internetového obchodu. Objednáte-li web a uzavřete smlouvu před založením firmy, v průběhu právních úkonů spojených s jejím založením, nebo nejpozději >>


AKCE ! - 200,- Kč sleva na vytvoření loga a vizitky
Pokud si u nás necháte vytvořit: zároveň návrh loga + vizitky v elektronické podobě, získáte 200 Kč slevu ! A to není vše! Když od >>


Doporučujeme:
Výroba větších sérií razítek s množstevní slevou.
 http://www.seznam.cz
 http://www.google.cz
 http://www.atlas.cz
 http://www.centrum.cz
tvorba stránek a internetových obchodů, návrhy loga a vizitek
i kalendář

Created by © 2008-2022 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů

Doporučujeme:: E-shop BT Elektro | E-shop Brýle čočky | SPOM s.r.o. - stavby, projekty | Rent MK s.r.o. - půjčovna nářadí | Cestovní kancelář Lazaris Travel Service | BAG Health Care GmbH - sortiment pro zdravotnictví | AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Www stránky pro Kosmetické studio Petra - kosmetika, manikúra, gelové nehty | Zdarma ke stažení pro děti omalovánky a vystřihovánky, pohádky | Luxusní apartmány Rokytnice nad Jizerou | Váhy, e-shop váhy |

E-shop bez vypisování složenek - automatické tisky !
Tvorba www stránek a e-shopů na redakčním systému s podporou SEO optimalizace